Fórum noviniek

Základné informácie

Základné informácie

autor Patrik Rovný -
Počet odpovedí: 0

Tento semester ju podľa študijného plánu máte absolvovať v rozsahu 2 týždňov (nie je stanovený počet hodín denne). Spolu je to 10 dn, ktoré si môžete rozložiť (nemusí to byť v kuse 10 dní - ale napr., môže byť aj možnosť 2x týždenne čiže spolu to bude 5 týždňov po 2 dni)
Kde môžete absolvovať odbornú prax?
Keď si pozriete profil absolventa (na našej web stranke) tak musí tá odborná prax s tým presne súvisieť. Ak máte problém so skontaktovaním sa s nejakou firmou alebo organizáciou, obráťte sa na nás. Môžeme sa dohodnúť aj na praxi u nás na katedre resp. na vysokoškolskom poľnohospodárskom podniku. Určite to všetko vybavíme k spokojnosti na obidvoch stranách.
Rovnako treba sledovať aj informácia od doc. Savova, ktorý má rôzne ponuky ako absolvovať prax (napr. aj abslovovaním nejakých seminárov a podujatí od našich partnerov a iné množnosti.)
V prílohe posielam zmluvu, ktorú je potrebné vyplniť a následne dať podpísať firme resp. organizácií, kde budete vykonávať odbornú prax. Následne to pošlite mailpom a ja Vám to podpíšem a naskenujem aj s mojim podpisom a pečiatkou katedry.

Následne keď máte zmluvu tak môžete vykonať prax. V zmluve vypĺňate všetky prázdne kolonky - zvýraznil som to žltým.

Ku konci semestra určím nejaké tri termíny na to, aby som Vám vedel dať zápočet.
K zápočtu budete potrebovať
1. Potvrdenie od tej organizácie alebo firmy, že ste absolvovali prax.
Ide o jednoduché potvrdenie, že ste v čase od --- do vykovali odbornú prax v spoločnosti....
Nech je to napísané na hlavičkovom papieri tej firmy resp. organizácie
2. Správu o odbornej praxe. Na prvej strane popíšete, čím sa firma resp. organizácia zaoberá (aby to sedelo so študijným programom) a následne na druhej strane popíšete, aké činnosti ste počas dvoch týždňov vykonávali.